August 14, 2023

החוויה של הכף המצופה כמו גם סיפורים אחרים של שרלוק הולמס

בניגוד לאוסף האחר האחרון של שרלוק הולמס, חוויית הכף המצופה כמו גם סיפורים אחרים של שרלוק הולמס מסתמכת בעיקר על הדפסים מחדש כמו גם סקרנות, עם רק כמה סיפורים חדשים.

הספר נפתח, לאחר הקדמה של העורך לורן ד. אסטלמן המדגיש את הפופולריות המתמשכת של דמות הכותרת, עם פרודיה קצרה ומטופשת של ג’יי. בארי (סופר פיטר פן וכן עכשווי של ארתור קונאן דויל) כי אני ראשית מאוד. נבדק בשנת 1944 The Misadventures of Sherlock Holmes, האנתולוגיה של אלרי קווין שנמשכה מפרסום לאחר סכסוך עם האחוזה של דויל. “החוויה של שני משתפי הפעולה” פורסמה מאז, בתוכנית – היסטוריות האשראי של עמוד הזכויות על אוסף 2007. כמו כן נדפס מחדש מאותה אוסף המלכה מזמן הוא “חווית המלט הייחודי” של וינסנט סטארט, על ביבליופילים. (זכויות היוצרים על זה מטעות למדי. למרות שמבוא הסיפור בספר מציין כי היצירה היא “עכשיו ברשות הרבים”, היסטוריות האשראי של זכויות היוצרים אוסף ספרים שהוא זכויות יוצרים 1975.)

מלכת הסופרת מיוצגת בהמשך על ידי פרק ממחקר מחקר בטרור, מספר הכריכה הכריכה מחדש של סרטו של סרט שהפיל את הולמס נגד ג’ק המרטש. כי אדם זוכה במהדורת הדפס מחדש משנת 2001 – אני ממשיך לדון בדף זכויות היוצרים מאז שאני מגלה את זה מוזר, בתנאי שהוויכוחים החוקיים האחרונים על הולמס, שהובאו גרסאות אחרונות כאלה.

אדוארד ד. הוך הפורה אחראי לבחירה עדכנית יותר. “החוויה של הספינה הגוססת” הופיעה בבעיית פברואר 2014 של המגזין הסודי של אלרי קווין, אם כי ברור שהיא נכתבה בסביבות 1998. זה מציב את הולמס על הטיטאניק, אולי מאז שהסרט יצא בשנת 1997 כמו גם את הסירה בחזרה במוחם של כולם. כמו כן, הוא מככב את הסופר ז’אק פויללה, סופר סודי שמת באטסטרופה בחיים האמיתיים.

יש פרק של ספר פו מנצ’ו של סקס רוהמר הכולל את הולמס כמו גם דמויות דמויי ווטסון כמו גם קטע מתוך הספר הראשון של לורי ר. קינג המציג את מרי ראסל, גברת צעירה ששובה את הולמס בדימוס. המרתק ביותר בעיניי היה יצירה קצרה (שווי של שני עמודים) מאת ארתור קונאן דויל עצמו משנת 1922, אם כי “איך ווטסון גילה את העבודה” הוא די לא סימפטי עבור הצדדים הנאמנים. בנו של ארתור אדריאן תורם את “חווית האלמנה האדומה”, עם משפחה ותיקה, בית אחוזה, כמו גם גיליוטינה.

לא כל מה שנכון כאן הוא הדפסה מחודשת – יש כמה סיפורים חדשים. “המצב המסתורי של כד האש; או, מה היה שרלוק? ” מאת דבורה מורגן מציגה את דמות ספרה ג’ף טלבוט, מחפש עתיק. הוא רוכש תא מטען מלא מזכרות הקשורות להולמס, מה שמוביל אותו לפתור תעלומה מזמן. האמנתי שזה כתוב היטב כמו גם ניקוי חיך נעים מתוך פתיחת המעריצים הנאמנים מדי של כמה מהקטעים האחרים.

“החוויה של ההפקה הקטלנית” מאת ג’יימס אוקיף עומדת בפני ווטסון בתקופה בה האמין שהולמס מת. “החוויה של Ocelot המעוגל” מאת לארי ד. סוויזי שולח את הצוות לבהאמה כדי לחקור יצירת אמנות חסרה. למרות שהוא עומד בתווים המקוריים, יש לו טון עכשווי יותר, שלא ישב איתי נכון. העורך “חוויית הכף המצופה” של העורך מזדווג את הולמס כמו גם את ווטסון למעלה לראשונה כדי לגלות את בן הזוג החסר של ווטסון, כמו גם אז כדי להביס את “העבדים הלבנים” שניסו לתפוס אותה. (המו”ל סיפק עותק של הערכה דיגיטלית.)

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק
טאמבלר

פוסטים קשורים:

Sherlock Holmes InternationalSherlock Holmes Worldwide הוא ההרפתקה האחרונה של ספר הגרפיקה של הולמס. ספרים אלה הם גם משחקים, בוחרים קומיקס של שביל משלך, שם המבקר זוכה לחקור סצינות עבירה פליליות על ידי הסתמכות על פאנלים שונים. עדים נחקרים, כאשר המבקר מסוגל רק לשאול כמה מערך השאלות. אם הם שואלים את …

בעסקיו של שרלוק הולמסטשיס הוא הספר, זה שהביא לכך שרלוק הולמס הוכרז כציבורית. העורך המשותף לסלי ס. קלינגר, בנוסף להיותו העורך של שרלוק הולמס החדש המוערך, הוא גם עורך דין, אתה מבין. אחוזת קונאן דויל דרשה החזר עבור היתר לספר זה ו …

ההרפתקאות האמיתיות של שרלוק הולמסטה הרפתקאות אמיתיות של שרלוק הולמס: המהדורה המצוינת פרודיות את הסט הראשון של שרלוק הולמס, אלה הכלולים בהרפתקאותיה של שרלוק הולמס מאת ארתור קונאן דויל. באוסף ההוא יש 12 סיפורים, כמה מהמפורסמים ביותר, בעוד שיש 11 בספר זה של טרנס …