July 29, 2023

הת’אנוס האחר – הופעות חיוניות של הטיטאן המטורף לפני אינפיניטי גאונטלט

אין שום שאלה בנושא, קומיקס המציג את טיטאן תאנוס המטורף הוא כרגע חם. סיבה עצומה לכך היא בהחלט בגלל ההצלחה של סרט הנוקמים האחרון, הנוקמים: מלחמת האינסוף. סרט זה זכה להצלחה משמעותית ברחבי העולם, כמו גם זה לא היה חלק לא מעט מאז הצגתו של ג’וש ברולין (אם כי סייע על ידי CGI) המרתק של האנטגוניסט המרכזי שלו תאנוס. בדרכים רבות, הנוקמים: מלחמת האינסוף הייתה הסרט של תאנוס. עם זאת, בעוד שהכנסה של תאנוס כמו גם כפפת האינסוף דחפה את העלות של אותה סדרה מיני 1991 עם גבהים חדשים (אינפיניטי גאונטלט מס ‘1 היא כיום הקומיקס השני המבוקש, עם 9.8 עותקים של בעיה זו בלבד לאחר פגעה בסימן 200.00 $) – הסדרה הזו לא הייתה ההופעה הראשונה של תאנוס, וגם לא, בנקודת המבט של חלקם, אפילו הטובים ביותר בסיפורי תאנוס שם בחוץ.

בכניסה זו אני רוצה לבדוק את ‘Thanos’ האחרים ‘. אלה הופעות תאנוס לפני מיני סדרת הכפפה האינפיניטי ב -1991. כמעט כל הקומיקס הללו מחפשים מאוד, כמו גם רבים מהם עולים כרגע בערך. בתנאי שתאנוס יחזור לקולנוע בשנה הבאה, סביר להניח כי העלאות העלויות הללו לא חוזרות בקרוב. אז מהן ההופעות המוקדמות הידועות ביותר של הטיטאן המטורף?

איש ברזל #55 (פברואר 1973) – הופעה ראשונה מאוד של תאנוס; הופעה ראשונה מאוד של דראקס המשחתת

זה מתחיל את הכל. “היזהר … האחים בדם!” דראקס המשחתת מגלה את עצמו על כדור הארץ כמו גם אסיר של תאנוס. המשחתת שולחת מסר טלפתי לברזל גיא, כמו גם יחד הם מביסים את האחים הדם. בסיום הבעיה אנו מספקים תחילה את תאנוס. לכאורה הוא מכות בסוף הסיפור, אולם תאנוס הפגוע נחשף לרובוט. בעיה זו מציגה גם את ארוס האח של תאנוס, שהובנה לימים כסטארפוקס. ג’ים סטארלין הוא הכוח החדשני שמבסס את הסיפור הזה כמו גם הוא ימשיך בחוטים המרכזיים של תאנוס בתארים שונים אחרים של מארוול במשך כמה עשורים. הזמן הטוב ביותר שבחר קומיקס זה היה לפני שחרור מלחמת האינסוף או ממש לאחר שהגל הראשון של ‘תאנוס מאניה’ שכך. היא חלה עליות רבות כמו גם נופלות בעלות, אולם הדפוסים לטווח הארוך עשויים לראות שזה עדיין גבוה יותר. נכון לעכשיו החזרות הטובות ביותר הן על 8.5 ציוני CGC, שעבורם שווי השוק ההוגן יושב על 1000.00 דולר כשאני מקליד את זה.

קפטן מארוול מס ’28 (ספטמבר 1973) – הופעת הכיסוי השנייה של תאנוס; תאנוס רוכש את הקובייה הקוסמית

זו באמת הופעתו השלישית של תאנוס (הופעתו המלאה השנייה היא בבעיה הקודמת קפטן מארוול מס ’27). עוד טיול ג’ים סטארלין אחד. בקומיקס זה תאנוס שולח ישות המכונה הבקר להרוס את הנוקמים. זה קובע את קשת הסיפור הקרוסאובר שהופכת לראשונה את תאנוס לאל. המשך של איש הברזל #55 סיפור, אולם קפטן מארוול מס ’28 כולל גם את הפריט הקוסמי הראשון שיעשה את תאנוס מטיטאן סוטה לישות של כוח בלתי מוגבל כמעט: הקוביה הקוסמית (מובנת טוב יותר למאוהדי הקולנוע כמו: Tesseract). הישות המובנת כמו מוות (ספר הקומיקס הרציף של תאנוס כמו עניין) נוכח גם כאן. קשת סיפור זו תביא לתבוסה הגדולה ביותר של תאנוס כמו גם למוות לכאורה. עם זאת אתה לא יכול להשאיר טיטאן חזק, כמו גם זמן רב הוא יחזור. זהו ספר מבוקש כרגע עם זאת אתה עדיין יכול להרים CGC 9.0 (שראה את החזרות הטובות ביותר לטווח הארוך) עבור פחות מ -200.00 דולר.

גולש כסף V3 #44 (דצמבר 1990) – הופעה ראשונה מאוד של כפפת האינסוף

לאחר הסתיו מחוץ לקשת הסיפור הקוסמית הקוסמית, תאנוס קם לתחייה בגולש הכסף V3 #34, אולם בבעיה 44 אנו מתוודעים לכפפת האינסוף. הפריט הקוסמי השני מגביר את כוחו של תאנוס. מכיוון שיצא לסרט הנוקמים האחרון, העלויות לבעיה זו זינקו. זה מצחיק להאמין שזו הייתה פונקציה שגרתית של המציאה של הדולר עד לפני מספר שנים בלבד. הציון הטוב ביותר לראות תשואות חזקות על עידן הנחושת הזה חיוני הוא, באופן טבעי, CGC 9.8. זהו קומיקס עכשווי כמו גם לא כל כך מאתגר לגלות בכיתה גבוהה יותר. בחרתי עותק ממכירת מדשאה במחיר של $ 1.00 בסתיו האחרון, כמו גם היה במצב מפתיע.

שתף זאת:
לַחֲלוֹק

Reddit
טוויטר

לינקדאין
טאמבלר

מִברָק
פינטרסט

פייסבוק
כִּיס

WhatsApp

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

יותר מ- (OS) מספיק באופן דיני! אחרי שחיכינו בחמש שנים – אי פעם מכיוון שקיבלנו את ההצצה הראשונה שלנו בתאנוס בסרט הנוקמים של 2012 – המעריצים חיכו לראות את הטיטאן המטורף נכנס לקלחת. התייחסו אלינו לקמדו יוצא מן הכלל בשומרי הגלקסיה, כמו גם אליו הוזכרו ב …
1 בדצמבר 2017 ב”קומיקס ”

כפפת אינסוף מאבדת את השוק שלהnull