July 28, 2023

הקומיקס החם ביותר 9/9: קונים מאמץ אמיץ

הקלימו את המערכת, ובחרו את אותם מפתחות אמיצים על הגדול ביותר שיש למארוול ו- DC להציע. להלן מבט על המובילים והייקרות הגדולים ביותר השבוע ברשימת הקומיקס החמה ביותר!

מהם הקומיקס החם ביותר? אלה הם 1,001 הנושאים הבודדים עם נפח המכירות הגבוה ביותר ב- eBay בשבוע האחרון. הדירוג מעניק לאספנים תמונת מצב למוחם של הקונים בכל מקום, ומספקים הצצה למה שהם מוסיפים לתפאורה שלהם.

הסקרן ביותר ברשימה מגיע מהמובילים והשייקים המובילים – הנושאים שעשו הכי הרבה מהלכים בשבוע האחרון. בנימה זו, בואו נניח זכוכית מגדלת על חמישה סוגיות שלכל אחת מהן כמעט רווחים של 1,000 עמדות. אלה [ראויים] לשם, הקומיקס החם ביותר.

2. Harbinger #1 (+998)

לפני מספר שנים, השיחה הייתה ש- Valiant Comics חיפשה להקים יקום קולנועי משותף משלה. למרות שהושלכו שמות אחרים, הדמות הראשונה שקיבלה תפקיד בכיכובה הייתה Bloodshot. בעוד שסרט האקשן של וין דיזל התקבל בדרך כלל על ידי המעריצים, הוא לא פגע מספיק באקורד עם קהלים כדי להיות הצלחה בקופות. האשים את זה במגפה או כל מה שתרצה, אבל זה הפיל את הרעיון של ה- VCU.

אחד מחלקי הליבה של הוולאנט-פסוק היה הסרט המוצע של הרבינגר. במהלך הטווח הקצר כאשר הסרט הזה היה בפיתוח, אספנים חטפו כל עותק שיכלו למצוא. ואז התחתון נפל מתחת לשוק הספקולטיבי של Harbinger #1. העניינים השתתקו זמן מה, עד השבוע בו היא טפלה את דרכה למצב הכללי מספר 2 וביסס את עצמו כקומיקס החם ביותר בארץ.

מה שעוזר למאמץ הזה הוא הקומיקס האמיץ מחדש של קומץ כותרות, כולל הרבינגר. החל מאוקטובר, הרבינגר יחזור למדפי החנויות יחד עם Ninjak, X-O Manowar ו- Bloodshot. הסדרה השונה עוזרת לזרוח זרקור על הכותרות האמיצות, וזו ככל הנראה מדוע כל כך הרבה ספרי VC מבצעים מהלכים בולטים במדד.

עד כה בשנת 2021, זה היה עצום עבור הרבינגר מספר 1, וערכי השוק ההוגנים גבוהים כמו שהם היו בשלוש שנים. 9.8 המדורגים הגיעו ל -1,500 דולר לשיא של 1,500 בספטמבר. זה היה אחד מתריסר מכירות באותו יום, וכתוצאה מכך מכירות עקביות של 1,300 דולר ומעלה.

7. Starslayer #2 (+992)

דיסני קלאסיקה אהובה מקבלת אתחול מחדש, וזה ישלח אספנים לציד נבלות אחר Starslayer #2.

הרוקטור מקבל הזדמנות שנייה בחיים. כל אחד מתחת לגיל 30 ככל הנראה לא יודע על מה כל המהומה, אבל הדמות הזו מחזיקה מקום יקר בלבם של Gen-Xers בכל מקום. המילה באינטרנט היא שהזכיינית תתחיל התחלה טרייה כסדרה על דיסני+ עם דייוויד אוילובו יפיק ואולי בתפקיד הכותרת בכיכובו.

ה- Rocketeer, שנוצר בשנת 1982, נועד להיות מחווה לגיבורי העל של שנות השלושים וה -40. הוא היה איש ברזל תור הזהב הניתן לאמת. במשך עשור, הדמות נותרה בשולי הקומיקס המיינסטרים לפני שדיסני הביא את הרפתקאותיו לעולם האקשן החיה. למרות הרוקטייר חסר הצלחה ביקורתית, הסרט שובה את ההמונים הצעירים יותר. אחרי 20 שנה על המדף, הוא מוכן לעלות שוב ועושה זאת ברשימת הקומיקס החמה ביותר.

מאז 30 באוגוסט קבעו עותקים של 9.8 המדורגים רשומות חדשות. באותו יום, אחד נמכר תמורת שיא של 565 דולר ואילו המכירה הבאה ערכה 500 דולר מגניבים. המומנטום שנשא לספטמבר, כאשר עותק אחר הגיע ל -450 דולר ב -5. המכירה האחרונה ראתה 9.8 נוספים שיושבו ב- 490 $ ב -7 בספטמבר.

8. Wolverine Limited Series #2 (+992)

כל דבר שנחשב מרחוק למפתח וולברין קיבל דחיפה בערך השנה. זה נובע מהכמויות הגדולות של שמועות לוגן ו- X-Men שהפיצו את האינטרנט מאז שדיסני רכשה את נכסי פוקס. זה הותיר את ה- X-Fans Ravenous לכל חדשות על הגעתם הממשמשת ובאה של המוטנטים ל- MCU.

באופן רשמי, הכי הרבה שנאמר הוא שה- X-Men עדיין שנים מהכניסה לגראנד MCU שלהם. זה לא הרתיע את טחנת השמועות, והיו מספר תיאוריות ורכילות שוולברין יככב בפרויקט סולו מחוץ ל- X-Men. הבולט מבין התיאוריות הללו היה שללוגן תהיה סדרת אנתולוגיה שתעבור את חייו באמצעות פרויקט הנשק X.

היה גם יו ג’קמן עצמו מאייץ את הלהבות. הוא עורר את הסיר על ידי פרסום תמונות במדיה החברתית שרמז על שובו לתפקיד. למרבה הצער, השחקן הפך אותו לרשמי כי הוא לא יחזיר את החלק, מה שאומר התרגשות רבה עוד יותר מכל הכרזת ליהוק מארוול.

השבוע האחרון היה נהדר עבור הסדרה המוגבלת של וולברין, במיוחד גיליון מס ‘2, שהיה במקרה ההופעה הראשונה של הלהבה הישנה של לוגן, יוקיו. ב- 31 באוגוסט, 9.8 מדורגים שנמכרו במחיר של 595 דולר. אחריה הגיעה מכירת שיא של 4 בספטמבר שהביאה 650 דולר. ביום שלישי, 9.8 נוספים נמכרו המשיכוnull