July 20, 2023

לורד אפל עולה בדארת ‘ויידר מספר 1 ביוני הקרוב

שחרור מדיה-הנבל המפחיד ביותר בכל הגלקסי חוזר לסדרה חדשה לגמרי! כיום, מארוול הנאה כמו גם לוקאספילם בע”מ שמחים לחשוף התחלה חדשה לאחת מסדרות הקומיקס הבולטות ביותר של מלחמת הכוכבים! ביוני הקרוב, היכונו לדארת ‘ויידר מספר 1-הסדרה הרציפה החדשה הקשורה לחנות קומיקס בקרבתך! סופר סופרסטאר צ’ארלס סול (פו דממרון, אקס-מן מדהים) יצטרף עם האמן המנומר ג’וזפה קמונקולי (ספיידרמן מדהים) כדי לתאר את הגידול האגדי של אחד הנבלים הגדולים בכל הבדיון!
“אני כל כך באקסטזה שאנחנו זוכים לספר הרבה יותר סיפורים על הנבל הטוב ביותר בכל הזמנים … והפעם, אנו מצליחים להראות את הצעדים הראשונים מאוד שלו לצד האפל”, הצהיר עורך הסדרה, ג’ורדן ד. לבן. “התפוצצתי על ידי כמה מהדברים שאנו מתכננים להראות בסדרה הזו … ואני מאמין שגם המבקרים יהיו – מקנאים של מלחמת הכוכבים הארדקור למי שרוצה לראות הרבה יותר מהסכנה הקטלנית הזו מסוף Rogue One. לצ’רלס יש פס מרושע בו המבקרים אולי ראו בכל פעם שהוא כתב פלפטין בעבר. עכשיו, זה מגיע קדמי כמו גם במרכז. ”

כאשר נפל אנאקין סקייווקר, הן למשיכת הצד האפל והן ללהב של אובי-וואן קנובי, הוא גדל לגבות, הרבה יותר יצרנית מאדם. לאחר שאיבד את כל מה שהוא ייקח, זה שהתנבא להביא איזון לכוח במקום זאת בחר בדרך חשוכה יותר. עכשיו, בסיפור שנקבע מיד לאחר אירועי מלחמת הכוכבים: נקמת הסית ‘, הוא צריך לנקוט את צעדיו הראשונים לעולם אפל יותר כמו … דארת’ ויידר, אדון האפל של הסית ‘!

עדים לרגעים מפורסמים בגלקסיה של מלחמת הכוכבים עם העדשה של אחת הדמויות הפופולריות שלה! בנייתו של אורות האור האדומים של ויידר, ההשפעות של קנייה 66, ראשית תוכנית האינקוויזיטור, כמו גם עליית האימפריה. הצטרף לוויידר כשהוא לומד דרך חדשה. השיטה של ​​דארת ‘סידיוס … שיטת הצד האפל.

ביוני הקרוב, מיזם הקומיקס של מלחמת הכוכבים של מארוול מלחמת הכוכבים לעידן חדש של גלקסי רחוק, רחוק! צאו לטיול בצד האפל כשסול וקמונקולי מביאים לכם את הצורך לבדוק את דארת ‘ויידר מספר 1 – מוצעים בכל מקום קומיקס מוצעים ביוני הקרוב!

דארת ‘ויידר מספר 1
נכתב על ידי צ’רלס סול
אמנות מאת Giuseppe Camuncoli
כיסוי מאת ג’ים צ’אונג
במכירה ביוני!

כדי לגלות חנות קומיקס בקרבתך, ראה www.comichoplocator.com או שיחת טלפון 1-888-comicbook.

אודות Marvel: Marvel Entertainment, LLC, חברה בת בבעלות מלאה של חברת וולט דיסני, היא אחת מחברות ההנאה המפורסמות מבוססות דמויות, שפותחה בספריה מוכחת של הרבה יותר מ 8,000 תווים המופיעים בטווח של מדיה במשך שבעים שנה. מארוול משתמשת בזכייני הדמות שלה בבידור, רישוי כמו גם בפרסום. לקבלת מידע נוסף ראה www.marvel.com © Marvel 2016

לוקאספילם, מלחמת הכוכבים כמו גם נכסים נלווים הם סימנים מסחריים ו/או זכויות יוצרים, בארצות הברית כמו גם במדינות אחרות, של לוקאספילם בע”מ ו/או שלוחותיה. © & TM Lucasfilm Ltd.

שתף זאת:
לַחֲלוֹק

Reddit
טוויטר

לינקדאין
טאמבלר

מִברָק
פינטרסט

פייסבוק
כִּיס

WhatsApp

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

תצוגה מקדימה של Comiclist: מלחמת הכוכבים דארת ‘ויידר #20 הצל של המלכה חוזר! דארת ‘ויידר ממשיך את מסעו להרוס את סוכני השחר הארגמן, שנחשב על ידי צוות גיבורים לא סביר כמו גם מתנקשים. עם זאת כל טוויסט בסיפור נזרק לדאגה לחזרתו המזעזעת של סבה, עוזרת יד מפאדמה אמידלה! מי הגיבור? מי ה…
10 בפברואר 2022 ב”קומיקליסט ”

סודות מלחמת הכוכבים במהלך “הקפאת הקיץ” עכשיו כשהספר של בובה פט כמו גם אובי-וואן קנובי הגיעו כמו גם עברו מדיסני פלוס, אוהדי מלחמת הכוכבים מגלים את עצמם באמצע “הקפאת קיץ” ללא שום חדש חומר פעולה חי שעולה עד שאנדור יעלה לראשונה בסוף אוגוסט. הפסקות קצרות תקופתיות אלה בסטרימינג חדש …
12 ביולי 2022 ב”קומיקס ”

הביקור שלך אצל הרופא APHRA: סודות לצפייה בשוק עבור רופא APHRA סודות מתחמם עכשיו כששמה מסתובב במפעל דיסני+ שמועות. הרבה יותר טוב להשיג את הסודות האלה בזמן שאתה יכול. ההשערה לסודות של אפרה הייתה חמה במשך שנים, אולם שיעור הריבית עומד להתרכב. בקומיקס היא לעתים קרובות …
16 בינואר 2022 ב”קומיקס “